تاریخـچـه

شرکت پارسان دی سمبل بیش از 3 دهه پیش فعالیت خود را در زمینه خرما و محصولات وابسته به خرما آغاز نمود. در ابتدا محصولات شرکت در بازارهای صادراتی کشورهای همسایه حضور داشت که رفته رفته به دلیل استقبال از کیفیت محصولات، تصمیم بر حضور در بازار داخل کشور گرفته شد. بسته بندی و صادرات انواع خرما موجب شد مدیران ارشد مجموعه به فکر توسعه سبد محصولات و ایجاد ارزش افزوده برای این محصول گران بهای ایران زمین بی افتند. تجهیز کارخانه کرمان و استفاده از خطوط مدرن در این حوزه، شرکت پارسان دی سمبل را به عنوان یکی از مجموعه های مطرح در حوزه بسته بندی، فرآوری و صادرات خرما و محصولات بر پایه خرما تبدیل کرد. شعار مجموعه همواره به حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات، توسعه محصولات جدید بر پایه خرما و ایجاد سبد محصولات متنوع از خرما بوده است. در سال های اخیر، به همت و تلاش همکاران واحد تحقیق و توسعه، توانسته ایم محصولات جدید و نوظهوری از جمله خرمابار، خرمای مغزدار شکلاتی، خرمای مغزدار، ترافل خرما و سایر محصولات دیگر را به سبد محصولات خود اضافه نمائیم. بر این باوریم این محصول گران بهای ایران زمین، می تواند جایگاهی ویژه ای در جهان به خود اختصاص دهد

ماموریـت

ما براین باوریم که امنیت غذایی حق تمام انسان‌هاست، در همین راستا تولید محصولات با کیفیت و پرانرژی در تمام دنیا را وظیفه خود میدانیم.

چشم‌انــداز

پارسان دی سمبل قصد دارد تا با استفاده از بهترین مواد اولیه و آخرین تکنولوژی روز محصولاتی سالم با کیفیت بالا تولید کند. .

گواهینامه‌ها